Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Value
cs: Hodnota

en: Variable
cs: Proměnná

en: Default
cs: Výchozí

en: Overridden
cs: Překryto

en: Storage
cs: Ukládání
