Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Value
el: Αξία

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί
