Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Value
et: Väärtus

en: Variable
et: Muutuja

en: Default
et: Vaikimisi

en: Overridden
et: Tühistatud

en: Storage
et: Ladu
