Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Value
gl: Valor

en: Variable
gl: Variábel

en: Default
gl: Predeterminado

en: Overridden
gl: Sobreescrito
