Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Value
he: ערך

en: Variable
he: משתנה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Overridden
he: נדרס

en: Storage
he: אחסון
