Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Value
hr: Vrijednost

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Default
hr: Zadano

en: Storage
hr: Skladištenje
