Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Value
ja: 値

en: Variable
ja: 変数

en: Default
ja: デフォルト

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Storage
ja: 格納
