Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Value
ku: نرخ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە
