Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Value
lv: Vērtība

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Overridden
lv: Pārdefinēts
