Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Value
nl: Waarde

en: Variable
nl: Variabele

en: Default
nl: Standaard

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Storage
nl: Opslag
