Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne wartości

en: Value
pl: Wartość

en: Variable
pl: Zmienna

en: Default
pl: Domyślny

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Storage
pl: Pochodzenie
