Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Value
ro: Valoare

en: Variable
ro: Variabilă

en: Default
ro: Implicit

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Storage
ro: Depozitare
