Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
sk: Predvolené nastavenia

en: Value
sk: Hodnota

en: Variable
sk: Premenná

en: Default
sk: Predvolené

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Storage
sk: Ukladanie
