Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Value
sv: Värde

en: Variable
sv: Variabel

en: Default
sv: Förvald

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Storage
sv: Lagring
