Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Value
tr: Değer

en: Variable
tr: Değişken

en: Default
tr: Ön tanımlı

en: Overridden
tr: Varsayılan değişmiş

en: Storage
tr: Depo
