Strongarm (7.x-2.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: In code
eu: Kodean
