Strongarm (7.x-2.0-beta5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Variable
is: Breyta

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Storage
is: Geymsla

en: In code
is: Í kóða
