Strongarm (7.x-2.0-beta5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Value
it: Valore

en: Variable
it: Variabile

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Storage
it: Archiviazione

en: In code
it: Da codice
