Strongarm (7.x-2.0-beta5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Variable
ru: Переменная

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Storage
ru: Хранилище

en: In code
ru: В коде
