Strongarm (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Variable
nl: Variabele

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Storage
nl: Opslag

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
nl: Dwingt af dat variabelewaarden worden gedefiniëerd voor modules die vereisen dat deze zijn ingesteld.

en: In code
nl: In de code

en: Hardcoded
nl: Vastgelegd in het bronbestand  (Hardcoded)

en: Saved to DB
nl: Opgeslagen in de database

en: Restore values to DB
nl: Waarden in de database herstellen
