Strongarm (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Storage
hr: Spremnik

en: In code
hr: U kôdu
