Strongarm (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Variable
oc: Variabla

en: Overridden
oc: Espotit

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
oc: Force las valors de variablas definidas per de moduls que necessitan lor paramètrage definit per foncionar corrèctament.

en: In code
oc: Dins lo code

en: Hardcoded
oc: Codé "en dur"

en: Saved to DB
oc: Enregistrat en banca de donadas

en: Restore values to DB
oc: Restablir las valors dins la banca de donadas
