Strongarm (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Variable
pl: Zmienna

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Storage
pl: Magazyn

en: In code
pl: W kodzie

en: Saved to DB
pl: Zapisano do bazy danych

en: Restore values to DB
pl: Przywróć wartości do bazy danych
