Strongarm (7.x-2.0-beta5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: In code
bo: སྒྲིག་ཡིག་དུ་
