Strongarm (7.x-2.0-beta4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Variable
tr: Değişken

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: In code
tr: Kod içinde
