Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: or
ca: o

en: emergency
ca: emergència
