Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Address
da: Adresse

en: State
da: Status

en: City
da: By

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: or
da: eller

en: emergency
da: krise
