Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: or
et: või

en: Zip
et: Postikood

en: emergency
et: hädaolukord
