Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: or
fi: tai

en: emergency
fi: hätätila
