Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: or
he: או

en: emergency
he: מקרה חרום
