Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: or
hu: vagy

en: emergency
hu: vészeset

en: Contact type
hu: Névjegytípus
