Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Address
is: Heimilisfang

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer

en: or
is: eða

en: emergency
is: neyðartilfelli
