Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Address
it: Indirizzo

en: State
it: Stato

en: City
it: Città

en: Phone number
it: Telefono

en: or
it: o

en: emergency
it: emergenza
