Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: or
lt: arba

en: emergency
lt: kritiška padėtis
