Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: or
pl: lub

en: emergency
pl: sytuacja awaryjna

en: Contact type
pl: Typ kontaktu
