Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: or
fa: یا

en: Zip
fa: کد پستی
