Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Address
pt: Morada

en: State
pt: Estado

en: City
pt: Município/Concelho

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: or
pt: ou

en: emergency
pt: emergência
