Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: or
ro: sau

en: emergency
ro: urgenţă
