Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: or
sk: alebo

en: emergency
sk: stav núdze
