Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: or
sv: eller

en: Zip
sv: Postnummer

en: emergency
sv: nödfall
