Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: or
ar: أو

en: emergency
ar: حالة طارئة
