Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: or
bo: ཡང་ན

en: emergency
bo: ཛ་དྲག
