Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: City
cs: Město

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: or
cs: nebo

en: emergency
cs: havárie
