Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Address
de: Adresse

en: State
de: Status

en: City
de: Stadt

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: or
de: oder

en: emergency
de: Notfall

en: Contact type
de: Kontakttyp

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen

en: Social links
de: Links für soziale Netzwerke
