Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: or
el: ή

en: emergency
el: επείγον
