Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Address
es: Dirección

en: State
es: Estado

en: City
es: Ciudad

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: or
es: o

en: emergency
es: emergencia
