Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Address
fr: Adresse

en: State
fr: État

en: City
fr: Ville

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: or
fr: ou
