Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: or
gl: ou

en: emergency
gl: emerxencia
