Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Address
hi: पता

en: State
hi: अवस्था

en: or
hi: अथवा

en: emergency
hi: आपातकालीन स्थिति
