Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: or
hr: ili

en: emergency
hr: žurnost
